ТМ Good Energy – найбільший сертифікований український виробник арахісової пасти (арахісового масла). У нашій компанії Ви можете купити арахісову пасту вищого сорту. Особливістю ТМ Good Energy є те, що вона виробляється промисловим шляхом на німецькій лінії замкнутого типу (від обсмажування арахісу до розфасовки) за органічною технологією, поставленої американським технологом у 2013 році. ТМ Good Energy прагне випускати якісну і корисну для людей продукцію. У перекладі з англійської «Good Energy» означає – «Добра, корисна енергія». І ця назва повністю відповідає виробленому продукту, оскільки арахісова паста – це дуже корисний і натуральний «енергетичний» продукт. Вживаючи арахісову пасту, ви зміцнюєте найдорожче що є у людини, своє здоров’я. Тільки так, піклуючись про вас, і про ваше здоров’я, ми виготовляємо свою смачну продукцію.

Арахісова паста – це специфічний продукт, при виготовленні якого, ми використовуємо тільки самі високоякісні арахісові ядра поточного збору врожаю. Ми використовуємо класичну американську технологію виробництва арахісової пасти із залученням експертів провідних компаній – виробників арахісової пасти в США.

Арахісова паста необхідна в щоденному раціоні:
– зростаючому організму дітей і школярів;
– студентам і спортсменам;
– людям, які дотримуються дієт;
– працівникам зайнятим фізичною та розумовою працею;
– літнім громадянам.

Продукція під брендом ТМ “Good Energy” отримала визнання споживачів по всій Україні. Система управління виробничими процесами компанії – це контроль і управління якістю на всіх етапах виробництва. Все це дозволяє нам випускати смачну, корисну та ароматну продукцію під назвою – арахісова паста. Продукція компанії ТМ “Good Energy” на 100% складається з натуральних інгредієнтів, відрізняється високою якістю і чудовими смаком, має оригінальний дизайн, що виділяється на тлі конкурентів. Все це дозволяє ТМ “Good Energy” реалізовувати свою продукції по всій території України. Вирішивши купити арахісове масло, ви зробите правильний вибір – вибір, на користь здорового харчування.

Місія компанії: забезпечити кожну родину України натуральними, якісними і корисними для здоров’я дорослих і дітей продуктами харчування.